Latitude 65

Latitude 65 koffein – jämför koffein per burk

Vi sorterar Latitude 65-energidrycker på koffein per burk, högst först. Koffeinnivån varierar mellan varianter — produkter utan verifierad koffeindata visas inte. Latitude 65 säljs i 330 ml-burkar med 180 mg koffein per burk och finns i både sockrade och sockerfria varianter.

44 produkter

Latitude 65 – Mest koffein

44 produkter matchar

Visar 24 av 44 produkter

Pris per burk avser produktpriset hos butiken. Frakt, pant, medlemspris och rabattkoder ingår inte — slutpriset kan därför skilja sig. Så räknar vi.

Latitude 65 Skymning 24st x 330ml

Latitude 65

Latitude 65 Skymning 24st x 330ml

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-41%

11,63 kr/st

279,00 kr totalt

35,23 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Latitude 65 Hajk 24st x 330ml

Latitude 65

Latitude 65 Hajk 24st x 330ml

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-41%

11,63 kr/st

279,00 kr totalt

35,23 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Latitude 65 Stranden 24st x 330ml

Latitude 65

Latitude 65 Stranden 24st x 330ml

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-41%

11,63 kr/st

279,00 kr totalt

35,23 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Latitude 65 Skärgården 24st x 330ml

Latitude 65

Latitude 65 Skärgården 24st x 330ml

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-41%

11,63 kr/st

279,00 kr totalt

35,23 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Latitude 65 Älven 24st x 330ml

Latitude 65

Latitude 65 Älven 24st x 330ml

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-41%

11,63 kr/st

279,00 kr totalt

35,23 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Latitude 65 Vildmark 33cl x 24st

Latitude 65

Latitude 65 Vildmark 33cl x 24st

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-41%

11,63 kr/st

279,00 kr totalt

35,23 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Latitude 65 Ängen 24st x 330ml

Latitude 65

Latitude 65 Ängen 24st x 330ml

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-41%

11,63 kr/st

279,00 kr totalt

35,23 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Latitude 65 Havet 33cl x 24st

Latitude 65

Latitude 65 Havet 33cl x 24st

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-41%

11,63 kr/st

279,00 kr totalt

35,23 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Latitude 65 Arktis 33cl x 24st

Latitude 65

Latitude 65 Arktis 33cl x 24st

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-41%

11,63 kr/st

279,00 kr totalt

35,23 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Latitude 65 Sydpolen 24st x 330ml

Latitude 65

Latitude 65 Sydpolen 24st x 330ml

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-41%

11,63 kr/st

279,00 kr totalt

35,23 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Latitude 65 Norrsken 24st x 330ml

Latitude 65

Latitude 65 Norrsken 24st x 330ml

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-41%

11,63 kr/st

279,00 kr totalt

35,23 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Latitude 65 Dimma 24st x 330ml

Latitude 65

Latitude 65 Dimma 24st x 330ml

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-41%

11,63 kr/st

279,00 kr totalt

35,23 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Latitude 65 Vinden 24st x 330ml

Latitude 65

Latitude 65 Vinden 24st x 330ml

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Billigast per burk Bäst pris/liter Mest koffein

Bra för: Billigast per burk · Bäst pris/liter · Mest koffein

-41%

11,63 kr/st

279,00 kr totalt

35,23 kr/l

Klippkungen

Visa erbjudande
Latitude 65 Mixflak 24x330ml

Latitude 65

Latitude 65 Mixflak 24x330ml

330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Mest koffein Sockerfri Flak

Bra för: Mest koffein · Sockerfri · Flak

-36%

14,13 kr/st

339,00 kr totalt

42,80 kr/l

Sportkost

Visa erbjudande
24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Latitude 65

24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Frost · 330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Mest koffein Flak

Bra för: Mest koffein · Flak

16,63 kr/st

399,00 kr totalt

50,38 kr/l

Gymgrossisten

Visa erbjudande
24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Latitude 65

24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Alven · 330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Mest koffein Flak

Bra för: Mest koffein · Flak

16,63 kr/st

399,00 kr totalt

50,38 kr/l

Bodystore

Visa erbjudande
24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Latitude 65

24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Vildmark · 330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Mest koffein Flak

Bra för: Mest koffein · Flak

16,63 kr/st

399,00 kr totalt

50,38 kr/l

Bodystore

Visa erbjudande
24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Latitude 65

24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Oas · 330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Mest koffein Flak

Bra för: Mest koffein · Flak

16,63 kr/st

399,00 kr totalt

50,38 kr/l

Bodystore

Visa erbjudande
24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Latitude 65

24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Mansken · 330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Mest koffein Flak

Bra för: Mest koffein · Flak

16,63 kr/st

399,00 kr totalt

50,38 kr/l

Bodystore

Visa erbjudande
24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Latitude 65

24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Nordpolen Julmust · 330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Mest koffein Flak

Bra för: Mest koffein · Flak

16,63 kr/st

399,00 kr totalt

50,38 kr/l

Bodystore

Visa erbjudande
24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Latitude 65

24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Kusten · 330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Mest koffein Flak

Bra för: Mest koffein · Flak

16,63 kr/st

399,00 kr totalt

50,38 kr/l

Bodystore

Visa erbjudande
24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Latitude 65

24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Frost · 330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Mest koffein Flak

Bra för: Mest koffein · Flak

16,63 kr/st

399,00 kr totalt

50,38 kr/l

Bodystore

Visa erbjudande
24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Latitude 65

24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Fjallen · 330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Mest koffein Flak

Bra för: Mest koffein · Flak

16,63 kr/st

399,00 kr totalt

50,38 kr/l

Bodystore

Visa erbjudande
24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Latitude 65

24 x Latitude 65 Energidryck 330 ml

Alven · 330 ml · 24 st · 180 mg koffein

Mest koffein Flak

Bra för: Mest koffein · Flak

16,63 kr/st

399,00 kr totalt

50,38 kr/l

Gymgrossisten

Visa erbjudande

Vanliga frågor

Vilken Latitude 65 har mest koffein?

Listan ovan är sorterad på koffein per burk, högst först, baserat på aktuella värden från svenska webbutiker.

Hur mycket koffein innehåller Latitude 65?

Det varierar mellan varianter. Koffein per burk visas på varje produkt i listan ovan.

Hur mycket koffein är lagom per dag?

Livsmedelsverket rekommenderar max 400 mg koffein per dag för friska vuxna. Gravida bör hålla sig under 200 mg/dag.

Se även